Emekli Sandığı (Sgk-4C) Emekli İkramiye Hesaplama

Emekli Sandığı (Sgk-4C) Emekli İkramiye Hesaplama

Emeklilik ikramiyesi her memurun yaşı ilerledikçe hayal ettiği paradır.Emekli olan işçi veya memur herkes emekli ikramiyesini alır.Emekli Sandığı Emekli ikramiyesi kimi zaman ev hayalini, kimi zamanda hayalindeki işin sermayesini oluşturur.Bu yazımızda sizlere Emekli sandığına tabii olan devlet memurlarının emeklilik ikramiyesi hesaplamasını nasıl yapacaklarını anlatacağız.Emekli olmaya hazırlanan vatandaşlar emekli ikramiyesini hesaplamak için bazı bilgileri bilmek zorundadır.Size tavsiyemiz en son maaş bordronuzu yanınıza alarak emekli ikramiyesi hesaplaması yapmanızdır. Öğretmen , memur Emekli ikramiyesi hesaplaması yaparken sizden derece,kademe,ek gösterge gibi bilgilerin yanı sıra hizmet yılı,kıdem yılı,ikramiye yılı gibi bilgiler istemektedir.Bu bilgileri ne kadar doğru girerseniz emekli ikramiyesini de o kadar doğru hesaplayacaktır.

(1) Maaş ve ikramiyenizin hesaplanabilmesi için; en az Derece, Kademe ve Aylık Tarihini alanlarını seçmek zorundasınız.
(2) Makam Temsil Görev Tazminat göstergeniz varsa ilgili alanı(Makam+Temsil+Görev Tazminat Göstergesi) giriniz.
(3) Yapılan maaş ve ikramiye hesaplamaları, sadece girilen bilgiler baz alınarak yapılmaktadır. Bilgi amaçlıdır. Resmiyet arzetmemektedir.

Sitemiz adına Emeklilik yıllarınızda mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmenizi temenni ederiz.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Devamını oku:
E Şifre zarfı
E Şifre

E şifre edevlet kapısından vatandaşın içeri girmesi yani edevlet kapısını vatandasın kullanabilmesi için kullandığı şifredir.

Kapat